PERA Mühendislik 2020 Yılında dünya genelini saran Covid-19 Virüsü sonrasında tüm mühendislik kadrosu ile dünyanın girdiği zor günlerin atlatılması için çalışmalar yapmıştır. Patenti PERA’ya ait olan ve tamamen Türk üretimi yerli Cerrahi Maske Üretimi Makina Bandını, gerekli yedek parçaların ve aparatların imalatını gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Ürettiği makinaları ülkenin önde gelen maske üretim tesislerine satmak üzere siparişler alan PERA ülke ekonomisine katkıda bulunan ve sağlık konusundaki hassasiyetlerin bilincinde olan hijyenin ve sürekliliğin ön planda olduğu üretim bantları kurmaktadır.

Kahramanmaraş ve çevresinde Maske üretimi yapmak isteyen atölyelerin hem makina ve yedek parça tedariklerinin sağlanması hem de hammadde tedariklerinin sağlanması hususunda adımlar atan PERA bünyesinde bulundurduğu ürünler ile üreticinin hammadde ihtiyacını aynı gün içerisinde çözmektedir.

PERA Endüstri bünyesinde Satışı Yapılan Makinalar
– Ultrasonic Maske Üretim Makinası
– Tel Takma Aparatı
– Pile Aparatı
– Lastik Takma Aparatı
– Kesme Makinası

PERA Endüstri Bünyesinde Satışı Yapılan Hammaddeler
– 12 Gram, 15 Gram, 30 Gram, 40 Gram Nonwoven Kumaşlar
– Maske Tutturma Burun Teli
– Laminasyon Yapılmış Hazır Kumaş
– Maske Lastiği
– Maske Kutusu
– Sterilizasyon Odası Gereçleri

PERA Endüstri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak, makina üretim bandını incelemek ve çok daha fazlası için sizleri Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan şirketimize bekleriz.

Bizlere Makina ve hammadde olarak ulaşmak isterseniz tüm detaylar İletişim Sayfasında.

Başa dön