“Hayallerin Ötesinde Güzel Günlere"

İlk şirketimiz olan Erca'yı kurduğumuzda yapılmayanı yapmak, çalışmak ve sağlam adımlar ile ilerlemek ana prensibimizdi. Pera'nın kuruluşunda da bu sağlam adımların ve inancın hikayesi var. Erca ile kısa zamanda güzel işler başaran şirketimiz Atatürk'ün "Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur" sözüne paralel olarak şimdi hedefini Dünya olarak belirlemiştir.
Pera kurulduğu günden bu yana yenilikçi yapısını korumakta ve hayatımızı kolaylaştıracak sosyal, kurumsal ve kişisel çözümler üretmektedir. Bazen güzel bir fikirden yola çıkarak sosyal ağlar kurmakta, bazen e-ticaret sektöründe hizmet vermekte bazen ise hiç bir kar amacı gütmeden sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmektedir.
Önümüzdeki yıllarda da Pera hep gelişimci ve yenilik peşinde olacaktır. Maddi kaygıların ötesinde, önceliği; güzel yarınlar olacak her daim dinamik, güçlü, inovatif ve yaratıcı fikirler ile hayatları güzelleştirmeyi hedef edinecektir.

Pera ismi; güzel İstanbul'un bir gün tekrar eski güzel ve temiz günlerine kavuşacağını bekleyen o insanlardan ilham alınarak tercih edilmiştir. Bizler de ülkemiz ve dünyamız için o güzel günlere inanmaktayız ve güzel günler için çalışmaktayız.
Güzel bir dünyada, güzel günlerde, huzurun hüküm sürdüğü topraklarda yaşamak dileği ile
PERA yÖNETİM KURULU
Başa dön